Hakkında

ORKLA HEALTH A/S HAKKINDA

Gerimax Trio’nun üretici firması olan “Orkla Health A/S”, “Orkla Group” bünyesinde bulunmaktadır ve Batı Avrupa’nın en büyük kuruluşlarından birisidir. Gıda takviyesi üretimi alanında 162 yıllık tecrübeye sahip olan Orkla Health A/S’in Danimarka, Norveç, İsveç, Finlandiya, Polonya ve Baltık ülkelerinde kendi şubeleri olduğu gibi ayrıca diğer birçok Avrupa ülkesinde, Orta Doğu ve Uzak Doğu ülkelerinde de distribütörlükleri bulunmaktadır. Ülkemizde de bulunan Gerimax, Möller’s, Litozin gibi Avrupa’da çok iyi bilinen markaları “kaliteli üretim” anlayışından ödün vermeden üreterek tüketicilere sunmaya özen göstermektedir.

Yaklaşık 15.000 çalışanı ile Avrupa’nın en büyük kuruluşlarından biri olan “Orkla Group” çatısı altında, sağlık alanında hizmet veren “Orkla Health A/S” haricinde, gıda, finans, yatırım ve emlakçılık sektöründe hizmet veren birçok alt kuruluş da bulunmaktadır.

GERIMAX TRIO HAKKINDA

1981’den beri...

Yüzyıllardır geleneksel kullanımlarıyla insan yaşamında yer edinmiş üç bitkinin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş Gerimax Trio, ilk defa 1981’de Danimarka’da sunulmuştur.

İçeriğinde Panax ginseng bitkisinin kök ekstresi, Guarana bitkisinin çekirdek ekstresi ve Rodiola bitkisinin kök ekstresinin bulunduğu Gerimax Trio, günümüzde Danimarka, Norveç, Fransa, İsveç gibi önemli Avrupa ülkelerinin de bulunduğu 17 ülkede varlığını sürdürmektedir.

Tüketici memnuniyetinin sağlanmasındaki başarının temeli;

  • En iyi hammaddelerin kullanımı,
  • Kaliteli üretim hassasiyeti,
  • İhtiyacı karşılamaya odaklı ürün araştırma ve geliştirme çalışmaları,
  • Bilimsel çalışmalarla güvenilirliğin oluşturulması,
  • Takviye edici gıda alanında 162 yıllık üretim tecrübesiyle kazanılan uzmanlık kaynaklıdır.