İhtiyacınız Olan Enerji Radiola Bitkisinde!10.6.2019

“Radiola” ya da yaygın bilinen adıyla “Altın Kök” bitkisi, Çin, Rusya, İskandinav ülkelerinin geleneksel tıpta kullandıkları değerli ve köklü bitkilerden birisidir ve bin yıldan fazla bir geçmişe sahip olduğu düşünülmektedir.
Bitkiye dair kapsamlı birçok çalışma yapılmıştır. Rusyalı araştırmacılar, Radiola kökünün dayanıklılığı artırdığını keşfetmiş; dikkat dağınıklığını önlediğini ve kişiyi uyararak zinde tuttuğunu gözlemlemiştir. Kronik halsizlik, bitkinlik, odaklanma sorunu, zayıf hafıza, düşük dayanıklılık kapasitesi ve stres gibi sorunlara karşı Radiola bitkisi adeta iyileştirici bir güç olmuş, stres, depresyon, anksiyete ve bitkinliğin önlenmesi amacıyla da tedavide kullanılmıştır.
Günümüzde ise Radiola hala yorgunluk, depresyon ve streste fayda sağlamaya devam ediyor. Kişilere enerji yüklemesi yapıyor, yoğun tempolarda dayanıklı ve zinde kalmalarına yardımcı oluyor. Radiola bitkisinin desteğini alan kişiler, gün içerisinde yaşadığı halsizliklerden, uyku halinden, depresif düşüncelerden ve mutsuzluktan arınıyor. Radiola içerikli takviye edici gıdaların tüketilmesi, zihinsel ve bedensel enerji desteği sağlıyor.
 
" data-width="100%" data-num-posts="10">