Enerjinizin Tükendiğini mi Düşünüyorsunuz?19.10.2018

Hepimizin az çok kendisinden alıntılar bulabileceğini düşündüğümüz bir kişiden bahsedelim:  Bu kişi şehir yaşamının yorucu etkisinden bunalmış olsun. Stresli ve yoğun iş hayatından geriye kalan fiziksel ve zihinsel dinginliğe ihtiyaç duyduğu zamanını maalesef ki evine ulaşmak için trafikte geçiren, zar zor evine ulaştığında da evde olmanın gerektirdiklerini yapmak zorunda kalan biri...  Çocuklu bir ebeveyn ya da büyükleriyle ilgilenmek zorunda kalan birisi de olabilir, kalabalık ailesi olan, kendine ayıracak zamanı kalmayan birisi de… Üstüne üstlük bir de işin içine uykusuz geceler de giriyorsa eyvah! Evden işe, işten eve olan kısırdöngüye, iş yorgunluğu, trafik yorgunluğu, ev hayatı yorgunluğu, sorumlulukların getirdiği yorgunluk gibi çeşitlemelerin oluşturduğu kısırdöngü de eşlik edince ortaya konsantrasyonunu toplayamayan, bundan dolayı iş hayatında zorlanan, fiziksel ve zihinsel yorgunluğu katlanarak artan ve sonuçta depresif kişiliğe sahip bir kişi ortaya çıkıyor.

Hepimizden örneklerin yer aldığını düşündüğümüz bir kişilik profili çizdik size…

Günlük yaşam koşullarınızı değiştiremeyiz. Fakat bu gibi durumlarla karşı karşıya olan ve enerjisinin tükendiğini düşünen herkesin imdadına yetişebilecek bazı güvenilir bitkilerle sizi tanıştırabiliriz:

Panax ginseng, Rodiola (Altın kök) ve Guarana bitkileri uzun yıllardır zihinsel ve fiziksel performansın artırılması amacıyla kullanılmaktadır.

Bilindiği kadarıyla Panax ginseng’in 4000 yıllık, Guarana’nın ise 18. yy’dan beri geleneksel kullanım geçmişleri mevcuttur.

Avrupa ve Amerika’da son 40 yıldır bu bitkilerin ekstrelerinden üretilen takviye edici gıdalar, günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır.

" data-width="100%" data-num-posts="10">